Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Compliance Investigator EMEA

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29477380732 | aktuálnost: 28.06.2024

PPG INDUSTRIES CZECH REPUBLIC, s.r.o.

Upřesňující informace

Požadavky:

Plynulá angličtina, další jazyk výhodou
o Vysokoškolský titul z oblastí Práva / Financí
o 5+ let zkušeností z forenzního vyšetřování / finančního auditu / controllingu
o Velmi dobré komunikační dovednosti, schopnost pracovat s citlivými údaji
o Prozákaznicky orientovaný přístup

Náplň práce:

o Odpovědnost za regionální správu případů: Shromáždit od oznamující strany odpovídající úroveň informací. Připravit posouzení případu a plán vyšetřování. Získat, analyzovat a vyhodnotit relevantní data vyšetřování. Prezentovat zjištění a doporučení zainteresovaným stranám
o Sledovat a kontrolovat řádné a včasné provádění navrhovaných nápravných opatření.
o Data Forensic: Zajistit konzistenci zadávaných dat v systému správy případů. Poskytnout analýzu výstupu dat o globálním pochybení

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Holandská 873/6, Brno, 63900

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Vhodné pro: Absolventy, Cizince