Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Customer Care Specialist - Automotive Smíchov

referenční číslo: 55181 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme Customer Care Specialistu. Náš klient se zabývá obchodem s komponenty v oblasti automotive. Pokud Vás baví komunikovat s lidmi, zároveň si rozumíte s čísly, máte smysl pro pořádek v dokumentech a zákaznickou orientaci, tak je to pozice právě pro Vás. Neváhejte a pošlete nám Váš životopis.
Spravovat objednávky a komunikovat se zákazníky, dodavateli, skladem a dopravci Zajišťovat včasné dodání komponentů a vést administrativu Monitorovat a koordinovat tok zboží Každodenně komunikovat a podporovat naše zákazníky a dodavatele Vyjednávat změny v dodávkách, vystavovat dodací listy a faktury Spolupracovat se spedičními společnostmi a plánovat objednávky se skladem

Požadujeme

SŠ ( praxe s logistikou, dopravou a zákaznickým servisem výhodou, nikoliv podmínkou ) Skvělé komunikační schopnosti Pečlivost, spolehlivost Pokročilou znalost MS Excel - práce s čísly Středně pokročilou angličtinu (každodenní e-mailová komunikace) Aktivní řidič sk. B

Nabízíme

Zkušenosti z inovativního světa automotive Naučíte se procesní a projektové řízení podle Toyota principů Práce v mezinárodní a stabilní společnosti Flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a sick days Široké možnosti vzdělávání a kariérního růstu Příspěvky na stravování, penzijní pojištění a systém Benefity.cz Nápoje a ovoce na pracovišti zdarma
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa