Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Cyber Security Specialist

referenční číslo: 55401 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte příležitost stát se součástí týmu, který chrání kritickou infrastrukturu státu před kybernetickými hrozbami? Jste nadšenec do moderních bezpečnostních technologií a máte chuť neustále se rozvíjet?
Rozvoj kybernetické bezpečnosti a bezpečnostních technologií Správa a provoz Firewallů a VPN Příprava výběrových řízení a výběr nových technologií v oblasti kybernetické bezpečnosti Aktivní účast na ochraně společnosti proti kybernetickým hrozbám Detekce, analýza a vyhodnocení nestandardního chování a kybernetických incidentů Spolupráce na zajímavých IT a OT projektech s kolegy Vlastní profesní rozvoj v oblasti kybernetické bezpečnosti Monitoring a správa bezpečnostních systémů

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technického směru Přehled v oblasti síťové infrastruktury, zabezpečení sítí a uživatelských systémů Praxe ve správě a implementaci bezpečnostních řešení a zkušenosti s technologiemi Nextgen firewall Zkušenosti s WAF, 2FA, IPS-IDS, DLP, log management apod. jsou velkou výhodou Logické a analytické myšlení Znalost angličtiny pro práci s technickou dokumentací Proaktivní přístup a schopnost pružně reagovat na změny, pečlivost

Nabízíme

25 dnů dovolené a 3 dny osobního volna Stravenky v hodnotě 165 Kč/den Cafeteria až 13 000 Kč/rok (volnočasové aktivity, dovolená, zdravotní péče a další) Příspěvek na penzijní připojištění 2 000 Kč/měsíc Příspěvek 1 500 Kč/rok na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli Zvýhodněné ceny paliva Zdarma konzultační služby ELA (právní, finanční, psychologické, zdravý životní styl) Stabilní zázemí významné české společnosti Práci v kanceláři v Hněvicích (Štětí) nebo v Praze-Holešovicích (dle dohody) v kombinaci s Home Office Práci s moderními technologiemi (CyberArk, Qradar, Checkpoint, DeepSecurity, 802.1X, nShield ...) Účast na unikátních projektech v oblasti ochrany kritické infrastruktury státu Další vzdělávání v oblasti IT bezpečnosti Pravidelná školení a odborné vzdělávání
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl