Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Daňový specialista ve výrobní společnosti

referenční číslo: 57588 | aktuálnost: 18.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní společnost v Plzni hledáme daňového specialistu. Pokud máte zkušenosti z obdobné pozice a komunikativní úroveň anglického jazyka, dejte nám o sobě vědět! :)

Nástup možný ihned.
Zpracování a kontrola transakcí z pohledu daně z příjmů právnických osob Zajištění souladu s aktuálními daňovými zákony a předpisy - sledování legislativních změn Zpracování a aktualizace daňových metodik Úzká spolupráce s týmem účetních, komunikace s daňovými poradci Identifikace daňových rizik

Požadujeme

Vzdělání ekonomického směru Zkušenosti z oblasti daní a účetnictví alespoň dva roky Komunikativní úroveň anglického jazyka Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

Možnost Home office Flexibilní zkrácená pracovní doba Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na volnočasové aktivity nebo Multisport kartu 25 dní dovolené Závodní stravování/stravenky Sick day Odborná a rozvojová školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví