Typ nabídky

Minimální mzda

Data Requirements Specialist

referenční číslo: 2000297510 | aktuálnost: 15.08.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem spojovacího materiálu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Data Requirements Specialist.

Náplň práce:

  • Překládání obchodních požadavků do funkčních technických popisů
  • Poskytování vstupů pro návrh datových modelů pro využití dat v procesech
  • Vypracovávání a údržba dokumentace o procesech souvisejících s využitím dat v našich systémech
  • Příprava testovacích scénářů pro ML výstupy a DWH logiku
  • Testování výsledků z ML modelů a výstupů z DWH logiky na základě testovacích scénářů
  • Podpora kolegů v oblasti BI/datového modelování a reportingu

Požadujeme:

  • Praxe na podobné pozici
  • Znalost prodejním, nákupním a dodavatelským procesům
  • Dobré znalosti databází (SQL) a API
  • Analytické schopnosti
  • Plynulá angličtina, mluvená i psaná
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Titul v oboru informatika, informační technologie nebo podniková informatika atp. - výhodou
  • Zkušenosti v oblasti technického velkoobchodu nebo zkušenosti se SAP ECC a Azure - výhodou
  • Zkušenosti s vytvářením reportů v Power BI - výhodou

Nabízíme:

  • Možnost přístupu do vzdělávací platformy Seduo
  • Flexibilní pracovní dobu a home office několik dní v týdnu
  • 23 dní dovolené + 3 sick days
  • Roční bonusy
  • Máme stravenkový paušál
  • Po ukončení zkušební doby je možnost příspěvku na penzijní či životní připojištění
  • Benefity jako HW (notebook, 2 monitory a ergonomická židle) nebo neustálý přísun kávy a čajů jsou samozřejmostí
  • Zvýhodněný mobilní tarif, který můžeš využít i pro svoje blízké
  • Celofiremním teambuildingu i týmové aktivity
  • Místo výkonu práce: Šlapanice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Šlapanice,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby

Profese: databázový administrátor, databázový specialista

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office