Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29666840744 | aktuálnost: 30.07.2024

Alfred Scharm

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: dle požadavků odběratele
Druh pracovního poměru dle dohody.
Mzda 150 Kč - 220 Kč (dle praxe a pracovních výsledků)
Náplň práce:
- realizace sádrokartonů
- vatování, sádrování
- pomocné práce
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B výhodou, nikoliv podmínkou.
Tel. kontakt: pondělí - pátek 7:00 - 19:00 hod.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B výhodouPHP_EOL

Mzda: 150 - 220 Kč / hodinu

Místo pracoviště: 111, Chotěvice,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Studenty