Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29661420772 | aktuálnost: 01.08.2024

Dniprostav s.r.o.

Upřesňující informace

kontakt , tel.: 774 841 282 PON.- STŘ. 8:00-10:00 hod

Náplň práce:
- Fyzická náročná práce
- Zvedání a manipulace s těžkými břemeny
- Jednoduché pracovní úkoly související se stavbou a demolicí budov
- Odborné odstranění zeminy a přesun hmot
- Stabilizace výkopu místa nálezu, tříděni nalezu a jejich přeprava po staveništi s použitím vozíků;
- úklid pracovišť a odstraňování různých překážek.
Dle potřeby místo výkonu práce celá ČR (dle aktuálních zakázek).
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost,

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 19 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince