Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dělník/ce - obsluha strojů a zařízení

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 23250760709 | aktuálnost: 27.06.2024

JOPP Automotive s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: obsluha CNC strojů nebo obsluha dalších jednoduchých strojů,
Požadujeme: praxe na obdobné pozici výhodou, ochota pracovat ve směnném režimu, zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost
Nabízíme: zaměstnání ve stabilní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, firemní benefity.
Zaměstnanecké výhody: firemní oblečení, obuv, termo hrnek, příspěvek na volnočasové aktivity, 25 dní volna a další.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Místo pracoviště: Hrotovická-Průmyslová Zóna 188, Střítež, 67401

Region: Kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Cizince