Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dělník do výroby | Práce na zaučení | Dvousměnný provoz

referenční číslo: 54998 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme spolehlivé a motivované operátory do výroby, muže i ženy, kteří mají chuť se naučit něco nového. Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti – vše vás naučíme!
Jednoduché pomocné práce při balení a vkládaní materiálů dle pokynu Úklidové práce včetně pomocných činnosti Převáženi materiálů na ručně ovládaných vozících

Požadujeme

Zodpovědnost Ochotu učit se Týmového ducha Manuální zručnost

Nabízíme

Práci na zaučení Stabilní zaměstnání Příjemné pracovní prostředí 20 dní dovolené
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba