Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dělník granulace, výrobní linky

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27163080721 | aktuálnost: 28.06.2024

Espiroflex Czech, s.r.o.

Upřesňující informace

Epiroflex Czech je vysoce integrovaná společnost, která dodává své produkty do odvětví průmyslu, zemědělství, vzduchotechniky, bazénů, zahradnictví, sanity. Věnuje se extruzi flexibilních hadic z PVC. Od svého založení v roce 2003 v České republice neustále roste a zlepšuje své procesy a neustále investuje do nových zařízení, vybavení a strojů.

Náplň práce: obsluha plně automatizované nové a moderní výrobní linky na výrobu pvc granulátů, kontrola automatického podávání a výrobního procesu přes PC. Kontrola dodržování výroby podle výrobního plánu a výrobních receptur. Fyzická kontrola celého výrobního procesu na lince, vstupu surovin, celého průběhu výrobního procesu až po přípravu hotového výrobku k expedici do dalšího interního skladu. Průběžná kontrola zásoby vstupních surovin.

Požadujeme: zodpovědnost a profesionalitu. Průkaz VZV výhodou.

Nástup možný ihned!

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na Blatech 325, Pacov,

Region: Kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity