Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dělník strojní údržby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29536560723 | aktuálnost: 27.06.2024

HOBES, spol. s r. o.

Upřesňující informace

požadujeme:
" vzdělání střední odborné bez maturity - není podmínkou
" praxe na obdobné pracovní pozici výhodou
" manuální zručnost, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost

pracovní náplň:
" provádění pravidelné preventivní údržby strojů
" odstraňování závad
" běžná údržba budov a areálu

5 týdnů dovolené, benefit na zdravotní služby a zdravotní rehabilitace, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, roční odměna, životní pojištění, odměna za odpracování plného měsíčního pracovního fondu

Kontakt Bc. Chlupová Lucie, MBA., tel.: 554748320 (7-15 hod), e-mail: lucie.chlupova@hobes.cz, osobně K Luhům 151, 793 12 Horní Benešov (7-15 hod)

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: K luhům 151, Horní Benešov, 79312

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní