Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dělník v Ostrově s dopravou

referenční číslo: 56183 | aktuálnost: 07.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte zaměstnání a jste fyzicky zdatní? Pak hledáme právě Vás!
Výroba a montáž kontejnerů

Požadujeme

spolehlivost a fyzickou zdatnost ochotu pracovat v týmu přizpůsobit se změnám zaslat životopis

Nabízíme

základní mzda dle pozice od 23500 Kč do 25100 Kč variabilní složka mzdy 0-30 % ze základu závodní stravování (cena oběda 29 Kč) práce na dvě směny (ranní a odpolední) dovolená 4 týdny + 5 dní free days svozová doprava zajištěna (Nejdek, Děpoltovice, Hroznětín a Ostrov) náborový příspěvěk 10 000 Kč
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 23 500 - 25 100 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Řemesla, výroba