Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dělník v pekárenské výrobě - výroba CHLEBA

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29514420764 | aktuálnost: 27.06.2024

SEMAG spol. s r.o.

Upřesňující informace

Dělník v pekárenské výrobě - výroba CHLEBA - DPP - denní a noční směny 12-ti hod směny

Náplň práce:
"volné místo dělník (ce) v pekárenské výrobě - výroba chleba
"DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE
"denní a noční směny 12 hod směny dle dohody
"nástup na odpolední směnu cca v 08:00 - 10:00 hod
"nástup na noční směnu v 18:00 - 21:00 hod
"požadovaný věk 18+ podmínkou
"při vyšší počtu odpracovaných hodin s pravidelnou docházkou vzniká nárok na osobní ohodnocení
"vhodné pro studenty, rodiče na RD, přivýdělek

Požadujeme:
"pracovní morálku
"spolehlivost
"zodpovědnost za vykonanou práci
"dlouhodobou spolupráci
"výborné počty
"dobrou manuální zručnost
"chuť pracovat, učit se novým věcem
"výborný zdravotní stav

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 170 - 260 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Lidická 886/43, Havířov, 73601

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Základní