Typ nabídky

Minimální mzda

Dělník výroby | mzda až 45 000 Kč, ubytování 3 měsíce ZDARMA

referenční číslo: 57955 | aktuálnost: 20.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte stabilní práci v dynamickém prostředí a máte chuť podílet se na výrobním procesu? Přidejte se k nám! Světový výrobce koupelnových produktů nabízí možnost dlouhodobého zaměstnání v Bechyni.
glazování keramických výrobků a ložení do pece obsluha výrobních strojů a zařízení kontrola kvality výrobků dodržování výrobních postupů práce ve směnném provozu

Požadujeme

zkušenost z výroby manuální zručnost a pečlivost schopnost práce v týmu a samostatnost ochota pracovat v nepřetržitém provozu (4 dny práce a 2 dny volno)

Nabízíme

zajímavé mzdové ohodnocení 198 – 300 Kč/h ke mzdě měsíční odměny cca 10 000 Kč příplatky nad rámec zákoníku práce odměna 2 700 Kč za plnou docházku příspěvek na stravování v závodní jídelně ubytování 3 měsíce ZDARMA týden dovolené navíc
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 38 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba