Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dělník výroby | ubytování zdarma

referenční číslo: 55560 | aktuálnost: 01.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Světový výrobce koupelnových produktů nabízí možnost dlouhodobého zaměstnání v Bechyni. Ubytování je první 3 měsíce zdarma.
obsluha strojů tlakového lití retuš a vizuální kontrola obsluha strojů pro glazování balení hotových výrobků jedno nebo dvousměnný provoz, v případě zvýšení zakázek přidání noční směny

Požadujeme

zkušenosti ve výrobě fyzická zdatnost zdravotní způsobilost bez omezení

Nabízíme

základní měsíční mzdu dle tarifní třídy od 117 do 191 Kč/h k základní mzdě měsíční odměny cca 10 000 Kč přípatky za směnnost příspěvek na stravování v závodní jídelně 13. mzda 5 dní dovolené navíc
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 38 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba