Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Denní recepční/administrativní pracovník/-ce

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29589140737 | aktuálnost: 28.06.2024

Krumlovský mlýn a.s.

Upřesňující informace

Požadujeme bezúhonnost, příjemné vystupování, komunikativní znalost AJ, práce s PC. Práce v příjemném prostředí v centru Českého Krumlova - krátky/dlouhý týden.

Náplň práce: zajištění plynulého chodu recepce a práce na recepci, částečná správa rezervací ubytování v rezervačním systému, check-in/check-out, komunikace s hosty, spolupráce na organizaci skladového hospodářství apartmánů, směnárenská činnost (školení ČNB zajistíme a uhradíme) a další činnosti související s provozem apartmánů, muzea a galerie.

Zaměstnanecké výhody: stravování, vzdělávací kurzy/školení

Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Široká 80, Český Krumlov, 38101

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita