Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Designer elektromotorů | velmi nadstandardní mzda + bonusy

referenční číslo: 55949 | aktuálnost: 25.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Vyvíjíme elektromotory a hledáme posilu našeho inženýrského týmu v Brně. Vystudoval/a jste elektro (například FEKT apod.) a zaměřujete se na výkonovou elektroniku (motory, regulátory...)? Přijdete se k nám. Jsme moderní inovativní high-tech firma a umožníme vám podílet se na globálních projektech, které vás budou naplňovat a posouvat. Vaše zkušenosti dobře zaplatíme. Pošlete nám CV a staňte se jedním z nás.
Práce ve vývojovém týmu Účast na inovativních a zajímavých projektech Návrh a testování Spolupráce s kolegy napříč týmem

Požadujeme

Vzdělání v elektronice Zaměření na elektromotory Zkušenost s OrCAD či jiným software

Nabízíme

Velmi nadstandardní mzda Bonusy ke mzdě Flexibilní pracovní doba Možnost částečného home office po domluvě Příspěvek na stravování Podpora rozvoje a vzdělávání Zajímavé projekty Moderní zázemí v dobře dostupné a pěkné části Brna
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Věda a výzkum, Výroba, průmysl