Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dispečer/dispečerka mezinárodní dopravy

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29593540754 | aktuálnost: 28.06.2024

SPEDITION FEICO, spol. s r.o.

Upřesňující informace

kontaktní osoba Mgr. Zuzana Zemánková, +420 951 242 911, zemankova@feico.cz. Pracovní doba: PO-PÁ 7:30 do 16:00 hod.

Požadavky: komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou, znalost práce na PC, samostatnost, flexibilita

Náplň práce: plánování a organizace mezinárodní dopravy, vytěžování vozů a vedení související evidence, vystavování písemných objednávek, tvorba cen, komunikace se zákazníky, dopravci a řidiči, spolupráce s oddělením skladu a ekonomickým oddělením

Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, třináctý plat, penzijní připojištění, cafeterie, Multisport,pracovní jubilea, vitamínové balíčky a další benefity

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 29 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Háj 358, Kralice na Hané, 79812

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy