Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dispečer dopravy autocisteren

referenční číslo: 55734 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste komunikativní s kladným vztahem k autům a máte vzdělání technického směru? U nás tuto kombinaci uplatníte. Nabízíme zajímavou pracovní příležitost pro prosperující společnost v dobře dostupné lokalitě Prahy 7. Ve všem Vás podpoříme: zaškolení, kde se můžete obrátit na stabilní tým, který Vám bude k dispozici, zajistíme pravidelné školení a další možnosti odborného vzdělávání, flexibilní pracovní dobu, možnost přizpůsobení směn. V období zaškolení pracovní doba 6-14 hod a pak denní směny 6-18 hod. Máme širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, ze kterých si určitě každý vybere. 25 dnů dovolené, 3 dny osobního volna stravenky 165 Kč/den Cafeteria až 13 000 Kč/rok (volnočasové aktivity, dovolená, zdravotní péče a další) příspěvek na penzijní připojištění 2 000 Kč/měsíc příspěvek 1 500 Kč/rok na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli zvýhodněné ceny paliva zdarma konzultační služby (právní, finanční, psychologické, zdravý životní styl)
Zajištění zásobování vlastních čerpacích stanic na základě dispečerského sledování stavu skladových zásob prostřednictvím vlastního vozového parku případně pomocí externích dopravců. Kontrolovat dodržování pracovního režimu řidičů autocisteren, Odpovídat za dodržování pravidel pro zachování kvality přepravovaných pohonných hmot. Přijímat a zpracovávat objednávky velkoobchodních zákazníků, monitorovat realizaci zakázek v průběhu jejich plnění, případně řešit nestandardní situace drobnou administrativu související se statistikou přepravními doklady a docházkou řidičů. pracovní doba po dobu adaptace 6-14h, pak denní směny 6-18h.

Požadujeme

SŠ vzdělání nejlépe technického zaměření Výborné komunikační a organizační schopnosti Kladný vztah k autům Spolehlivost, seriózní vystupování Samostatnost, ochota učit se nové věci

Nabízíme

Zajímavou pracovní příležitost pro prosperující společnost v dobře dostupné lokalitě Prahy 7 Zaškolení a pomoc během adaptace Být součástí přátelského, stabilního týmu, který rád pomůže Stabilní zázemí významné české společnosti Podporu v oblasti odborného vzdělávání prostřednictvím pravidelných školení Pružnou pracovní dobu, možnost přizpůsobení směn Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů: 25 dnů dovolené, 3 dny osobního volna, stravenky 165 Kč/den, Cafeteria až 13 000 Kč/rok (volnočasové aktivity, dovolená, zdravotní péče a další), příspěvek na penzijní připojištění 2 000 Kč/měsíc, příspěvek 1 500 Kč/rok na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli, zvýhodněné ceny paliva, zdarma konzultační služby (právní, finanční, psychologické, zdravý životní styl)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika