Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dispečer pravidelných kamionových linek - Kladno

referenční číslo: 56025 | aktuálnost: 30.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Náš partner je moderní český dopravce s působností po celé Evropě. Specializuje se na exportní a vnitrostátní pozemní přepravy, nabízí pravidelné linkové přepravy do 72 destinací v Evropě. Poskytuje celovozové i LTL exportní a importní přepravy a vnitrostátní přepravy typu terminál terminál nebo dodavatel–odběratel s pravidelnými odjezdy. Realizuje silniční přepravy vlastní flotilou vozidel, která čítá více než 220 vozidel včetně těch pro přepravy ADR zásilek a zásilek s regulovaným teplotním režimem. Společnost je také dopravcem schváleným Úřadem pro civilní letectví ČR pro přepravu nákladu poštovních zásilek podrobených bezpečnostní kontrole. Chcete řídit kamionovou dopravu? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis. Těšíme se na setkání.
-sledování provozu pravidelných linek mezinárodní kamionové dopravy po západní Evropě -hlídání odjezdů a příjezdů kamionů (sledování vozidel přes aplikaci Webdispečink) -sledování dopravní situace, plynulosti naplánované trasy -jednoduchá administrativa -komunikace s řidiči -v případě řešení aktuálního problému komunikace se zákazníky (nahlášení např. dopravní nehody, zpožděné nakládky/vykládky apod.) -péče o spediční přepravy (komunikace s klienty, dopravci, práce se spedičními databázemi)

Požadujeme

-min. SŠ vzdělání (technické obory, doprava, ekonomie)
-praxe v dopravě / logistice je výhodou
-uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word, webové aplikace)
-aktivní znalost AJ na komunikativní úrovni – komunikace zejména e-mailem; -schopnost sdělit zákazníkovi problémy (kolona na dálnici, dopravní nehoda, pozdní dojezd apod.) a navrhované řešení, znalost Nj výhodou
- řidičský průkaz sk. B aktivní řidič (sk. C výhodou)
-samostatnost, spolehlivost, pečlivost, profesionální přístup, dotahování -rozpracovaných úkolů do konce, týmový duch

Nabízíme

- práci na plný úvazek ve stabilní dopravní společnosti s dlouholetou tradicí - pracovní smlouva na dobu neurčitou - uplatnění znalostí a jazykových schopností - v závislosti na schopnostech možnost kariérního růstu - další vzdělávání a rozvoj v oboru - bonusy/prémie - mobilní telefon, výhodné telefonní a datové tarify pro soukromé účely a rodinné příslušníky - stravenky - jazykové kurzy - občerstvení na pracovišti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika