Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dispečer stavební výroby - řidič

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28894500748 | aktuálnost: 28.06.2024

Dalphen Building s.r.o.

Upřesňující informace

1. kontakt E-MAILEM: info@dalphen.cz
Požadavky: praxe v oboru stavebnictví ve vedoucí pozici, zkušenosti na pozici dispečera výhodou, časovou flexibilitu, pozitivní přístup a příjemné vystupování, stresovou odolnost, ŘP skupiny B

Náplň práce: příprava a kompletace zakázek, objednávky materiálu, vedení skladového hospodářství, komunikace s dodavateli, výrobou a zákazníky

Zaměstnanecké výhody: Pluxee stravenky, výkonnostní bonusy

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Starobělská 3151/83, Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita