Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Disponent/ka logistiky

referenční číslo: 58049 | aktuálnost: 22.10.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro významného dodavatele interiérových doplňků do automobilů hledám Disponenta logistiky se znalostí předsériové logistiky. Jste komunikativní, umíte anglicky a nevadí vám práce v časovém tlaku. Pak se mi ozvěte, ráda vám pozici představím blíže.
Plánuje a koordinuje dodávky od dodavatelů ve svěřené oblasti, zajišťuje disponibilitu materiálu Zpracovává výhledy a plány od zákazníka a transformuje ve směru k dodavatelům Provádí kontrolu dat a analýzu z dlouhodobého i krátkodobého hlediska Stanovuje četnost, množství a čas dodávek materiálů a polotovarů od svěřené oblasti dodavatelů Komunikuje s dispozicemi zákazníka a dodavatelů – průběžně upřesňuje plány a objednávky dle požadavků finálních zákazníků Objednává všechny materiály a polotovary způsobem dohodnutým s každým dodavatelem Kontroluje ve spolupráci s pracovníky skladu plnění objednávek od dodavatelů Spolupracuje při změnách v generačních stavech a další

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického/technického zaměření Praxe na obdobné pozici v automotive výhodou PC – MS Office, výhodou znalost SAP Znalost AJ – na komunikativní úrovni Odolnost proti stresu Znalost LEAN production výhodou

Nabízíme

Možnost profesního růstu 5 týdnů dovolené 13. plat a bonusy/prémie Flexibilní začátek/konec pracovní doby Kafetérie Možnost občasné práce z domova Vzdělávací kurzy, školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Doprava, logistika