Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Disponent logistiky

referenční číslo: 55286 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Rozšiřujeme tým o znalce, který má zkušenosti z oblasti logistiky. Domluvíte se Anglickým jazykem a přejete si pracovat v dynamické společnosti? ANO? Pak mi zašlete svůj životopis!
denní komunikace se zákazníky - písemně i telefonicky příjem objednávek a plánování kapacit výroby v závislosti na požadavcích zákazníků spolupráce s ostatními odděleními firmy (výroba, sklad, dispečink) vyřizování reklamací spojených s logistikou komunikace v anglickém jazyce

Požadujeme

AJ: aktivně slovem i písmem energická a komunikativní osobnost umíte pracovat samostatně a systematicky ideálně praxe z logistiky

Nabízíme

práci ve stabilním týmu kompletní zaškolení flexibilní pracovní doba 5 týdnů volna dotované stravování příspěvek na penzijko odborné kurzy a školení a další benefity… Nástup možný ihned. Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Břetenářová
+420 724 389 072