Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Disponent logistiky

referenční číslo: 55889 | aktuálnost: 06.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti v oboru logistiky, které chcete dále rozvíjet nebo jste absolventem se zájmem o obor a hledáte nové pracovní uplatnění v zázemí silné stabilní společnosti? Pak nám dejte o sobě vědět! A staňte se součástí výrobní společnosti , která vám poskytne moderní pracovní prostředí a mimo jiné i řadu pěkných benefitů. Nabízíme možnost výběru zaměření, lze se věnovat směru nákupu či prodeji. Pozice je vhodná i pro absolventy.
zajištění dodávek dílů podle zákaznických požadavků zajištění dodávek nakupovaných surovin dohlížení a organizování přeprav komunikace se zákazníky a přepravci hlídání skladových zásob, kontrola stavu výrobků sledování průběhu přeprav přijímání a vyřizování reklamace od zákazníků práce se systémem SAP

Požadujeme

SŠ vzdělání vzdělání či praxe v oboru pokročilá znalost AJ /NJ pro jednání se zákazníky a dodavateli znalost systému SAP výhodou komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

roční bonusy (13. a 14. plat) 5 týdnů dovolené příspěvek na stravování příspěvek na penzijní připojištění cafeteria systém odměňování odměny při pracovních a životních jubileích motivační finanční ohodnocení na základě zkušeností firemní akce flexibilní pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika