Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Disponent výroby, 50 000-60 000 Kč

referenční číslo: 55876 | aktuálnost: 05.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici Disponent výroby.
plánování a kontrola plnění termínů sledování průběhu zakázek spolupráce při zavádění nových výrobních projektů a instalacích nových technologií podílení se na optimalizaci procesů ve výrobě denní komunikace se zahraniční centrálou reporting

Požadujeme

technické vzdělání NEBO předchozí zkušenost na obdobné pozici (disponent výroby, plánovač výroby, referent výroby atp.) znalost německého NEBO anglického jazyka min. na úrovni B1 uživatelská znalost MS Excel

Nabízíme

zajímavé finanční ohodnocení + 13. plat náborový příspěvek 10 000 Kč příspěvek na dovolenou a Vánoce příspěvek dopravu hrazené přesčasy dotované stravování možnost vzdělávacích kurzů či školení 5 týdnů dovolené flexibilní pracovní doba Multisport karta smlouva na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)