Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

*Distributor/ka letáků - OZP, TZP

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29648360789 | aktuálnost: 21.08.2024

R-PASS s.r.o.

Upřesňující informace

JOBMATCH - OZP, TZP;
Pracovní poměr na dobu určitou;
Náplň práce:
Roznos reklamních materiálů
Požadavky:
Fyzická zdatnost
Nabízíme:
Chráněné pracovní místo pouze pro OZP
Zkušené kolegy, kteří rádi poradí a pomohou
První kontakt pouze emailem: prace@r-pass.cz.
Termíny nástupů: 15.7.2024; 29.7.2024; 12.8.2024; 26.8.2024.
Jedná se o zaměstnání malého rozsahu.
Proč jsou naše inzeráty často zveřejňovány?
Nejedná se o to, že by u nás byli naši kolegové nespokojeni, ale chceme zajistit povědomí o naší chráněné dílně, která ráda poskytne pracovní příležitosti každému uchazeči o zaměstnání s invalidním důchodem.
Zaměstnanecké slevy, firemní akce, pravidelné vzdělávání, příspěvek na vzdělávání.
První kontakt e-mailem;

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 4 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Vejmluvova 377/1, Žďár nad Sázavou, 59102

Region: Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, OZP - bezbariérový přístup, OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený