Typ nabídky

Minimální mzda

Doctor - Stem Cell Treatment

referenční číslo: 56246 | aktuálnost: 19.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte vášeň pro medicínu a hledáte pracovní prostředí, které Vás bude inspirovat? Přidejte se k jedinečném zdravotnickém zařízení, které se zaměřuje na nejmodernější oblasti medicíny, včetně kmenových buněk, imunologie, genetiky a mikrobiomu. Hledáme talentovaného a motivovaného Lékaře/Lékařku, který obohatí náš dynamický tým a pomůže nám posouvat hranice moderní medicíny.
Práce s imunitními buňkami Diagnóza, anamnéza, odběry, röntgen Léčba, genová terapie Úzka spolupráce s jednatelem Práce v profi týmu lékařů a sester

Požadujeme

Specializovanou způsobilost v oborech jako imunologie, interní nebo praktická medicína, pediatrie anebo hematologie. Atestaci aspoň úrovně L2. Vášeň pro moderní medicínu, vědu a osobní rozvoj. Trestní bezúhonnost a profesionální vystupování. Schopnost kombinovat vysokou odbornost s empatickým přístupem k pacientům. Spolehlivost, samostatnost a týmového ducha. Komunikativní znalost angličtiny.

Nabízíme

Nadstandardní mzdové ohodnocení, Vaše odborné znalosti a zkušenosti budou náležitě oceněny. Balíček benefitů: četně podpory profesního růstu a možnosti účastnit se špičkových školení a konferencí. Práce v týmu plném špičkových odborníků, kde je podporován profesní i osobní rozvoj. Možnost podílet se na unikátních výzkumech a projektech, které formují budoucnost medicíny. Nejširší diagnostiku na trhu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 100 000 - 300 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie