Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Domovník

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29534540795 | aktuálnost: 27.06.2024

STÁTNÍ VETERINÁRNÍ SPRÁVA ČR

Domovník

Upřesňující informace

Kontakt: Vacovská Jitka, tel.: 724 091 896, e-mail: j.vacovska@svscr.cz
Telef.kontakt: 7:00 - 14:00 h
Osobní schůzku je nutné domluvit předem telefonicky, případně mailem!

Náplň práce: domovnické práce vč. odborných a řemeslných prací při opravách a údržbě budovy, sekání trávy, úklid okolí budovy, v zimě odklízení sněhu okolo budovy, obsluha kotlů v kotelně, zajišťování ohřevu vody a celkového vytápění budovy.
Požadavek: řidičský průkaz sk. B

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 9 450 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kpt. Jaroše 318/4, Karlovy Vary, 36006

Region: Karlovarský kraj

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity