Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

DPP - strážný/á - pasážista (m/ž) - OC IGY

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29696100794 | aktuálnost: 18.08.2024

Mark2 Corporation Czech a.s.

Upřesňující informace

Směnnost: jednosměnný nebo dvousměnný provoz
Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Náplň práce:
- Ochrana a ostraha majetku klienta
- Pochůzková činnost
- Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
- Čipování
- Jednoduchá administrativa
Požadavky:
- fyzická zdatnost, trestní bezúhonnost
Nabízíme:
- Mzdu 135 - 155 Kč/h na DPP
- dlouhodobou brigádní spolupráci s možností přechodu na HPP
- MultiSport kartu
- zajištění zkoušky profesní kvalifikace
- příspěvek na stravování
- výroční odměny
- zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
- zázemí stabilní společnosti, mzda vždy včas
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 135 - 155 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Pražská tř. 1247/24, České Budějovice, 37004

Region: Jihočeský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity