Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dřevorubec

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29595780775 | aktuálnost: 28.06.2024

Gabriel s.r.o.

Dřevorubec

Upřesňující informace

POŽADUJEME:
o aktivní přístup a pracovitost
POŽADUJEME:
o řidičský průkaz (minimálně skupiny B)
o praxe vítána
*PP do 31.12.2024 s možností prodloužení
NÁPLŇ PRÁCE:
o provádění ručních výřezů náletových dřevin a kácení včetně postupného, úklid dřevní hmoty
o práce s mechanizací podle dosažené kvalifikace - motorová pila, křovinořez, štěpkovač, dálkově ovládaný nosič nářadí, samohybná plošina
o drobné stavební a řemeslné práce dle dosažené kvalifikace v rámci zahradní a krajinné tvorby
o kácení a odstraňování náletových dřevin převážně mimo les, včetně výškových prací
NABÍZÍME:
o cestovní náhrady
o příspěvek na stravování
o motivační finanční ohodnocení na základě pracovních výsledků
o dovolená navíc
o zvláštní ceník pro zaměstnance pro nákup rostlin a půjčovnu techniky
o možnost dalšího vzdělání, zvyšování kvalifikace, průběžná školení
o zázemí v přední české zahradnické společnosti
stravenky, zvláštní ceník pro zaměstnace pro nákup rostlin i půjčovnu techniky,finanční výhody dle odvedené práce

Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem a telefonicky.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 130 - 160 Kč / hodinu

Místo pracoviště: 208, Terezín, 41201

Region: Ústecký kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy