Typ nabídky

Minimální mzda

Ekonomická fakulta - odborný/á asistent/ka na katedru podnikové ekonomiky a managmentu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29652300735 | aktuálnost: 29.07.2024

Technická univerzita v Liberci

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: pedagogická činnost v českém a anglickém jazyce, tzn. přednášky, zkoušení, výuka v seminářích, cvičeních a laboratorních cvičeních předmětů všeobecného základu a specializace včetně přípravy studijních textů, studijních opor v oboru podnikové ekonomiky a managementu, vedení bakalářských a diplomových prací v oboru podnikové ekonomiky a managementu se zaměřením na strategické řízení, řízení podnikových procesů a řízení maloobchodních jednotek, tvůrčí činnost, zejména samostatné řešení výzkumných a vývojových úkolů podle definovaných cílů v oboru shodném s pedagogickou činností (viz výše) se zaměřením, zapojení se do řešení projektů v pozici člena řešitelského týmu v oboru podnikové ekonomiky a managementu, publikační činnost a sebevzdělávací aktivity. POŽADAVKY: ukončené magisterské vzdělání v oboru podniková ekonomika, ukončené doktorské studium v oboru řízení a ekonomika podniku, odpovídající odborná a publikační činnost v daném oboru (za poslední 3 roky alespoň 1 článek v impaktovaném časopise), doložení praktické a výzkumné zkušenosti s moderními nástroji na podporu manažerského rozhodování, pedagogické vzdělání, příp. pedagogická praxe výhodou, požadovaná úroveň českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího, požadovaná úroveň anglického jazyka na úrovni B2, doložení dlouhodobé stáže případně pedagogického působení v zahraničí vítáno, trestní, občanská a morální bezúhonnost, samostatnost, odpovědnost. PRAC.POMĚR: 50% úvazek, prac. sml. - na dobu určitou do 08.09.2026 (s možností prodloužení). NÁSTUP: 09.09.2024 nebo dle dohody, mzd. zařazení A3 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti.
Plat: 35000,- Kč při 100% úvazku.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc.
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: strukturovaný životopis, stručná charakteristika dosavadní pedagogické, odborné, vědeckovýzkumné, příp. další tvůrčí činnosti, seznam výsledků tvůrčí činnosti, zejména publikovaných odborných prací s případnými ohlasy, příp. seznam uměleckých výsledků tvůrčí činnosti, kopie dokladů o dosaženém vzdělání, příp. získání vědecké hodnosti nebo akademického titulu, pedagogickém vzdělání nebo pedagogické praxi , kopie osvědčení o jazykových kompetencích dle CERF pro anglický jazyk, kopie dokladů o odborné způsobilosti (např. členství v odborných komorách, spolcích, osvědčení, certifikáty). Přihlášku s dokumenty doručte poštou nebo e-mailem (volnamista@tul.cz) nejpozději do 15.08.2024. Výběr. řízení je od 02.07.2024 zveřejněno na úřední desce TUL.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Poznámka k jazykovým znalostem: úroveň B2
rodilý mluvčí

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Český

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Studentská 1402/2, Liberec, 46001

Region: Liberecký kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské