Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Ekonomický/á projektový/á pracovník/nice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29659260776 | aktuálnost: 29.07.2024

CharitaTábor

Upřesňující informace

Vhodné pro absolventy!
Popis pracovní pozice:
- vedení a administrace dotačních titulů
- monitoring dotačních výzev, přípravy projektů, jejich realizace a vyúčtování
- úzká spolupráce s účetní a projektovým manažerem
- administrativní podpora vedení organizace
- příprava podkladů pro účetnictví
- vyřizování korespondence, evidence smluvní dokumentace
- evidence personální agendy a technického vybavení
- zajištění agendy v oblasti spisové služby, pošty a datové schránky.
Požadujeme:
- VŠ / SŠ vzdělání ekonomického směru
- zkušenosti s řízením projektů výhodou
- dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- výbornou znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Outlook)
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, empatie, kreativita a aktivní přístup
- odolnost vůči zátěži při vysokém pracovním zatížení
- ztotožnění se s cíli a posláním organizace, trestní a morální bezúhonnost.
Nabízíme:
- práci na plný úvazek
- odpovídající finanční ohodnocení (od 30 000 Kč)
- pravidelné vzdělávání a osobnostní rozvoj
- pravidelnou supervizi
- flexibilní pracovní dobu
- práci v zařízení s třicetiletou tradicí
- 5 týdnů dovolené.
Zaměstnanecké výhody:
- pravidelná supervize
-práce v zařízení s dvacetiletou historií
-5 týdnů dovolené
-profesní vzdělávání
-benefity pro zaměstnance
Kontakt: e-mailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dobrovského 705/9, Tábor,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy