Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrikář 1 směna

referenční číslo: 55514 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Diagnostika poruch a jejich řešení Orientace v elektro schématech Opravy a údržba elektrických zařízení Komunikace a spolupráce s kolegy Práce na jednu směnu pondělí až pátek (6:00 - 14:30)

Požadujeme

Vzdělání v elektro oboru Vyhláška 50/1978 Sb. min. § 6 (NV 194/2022 min. § 6) Praxe ve výrobní společnosti velkou výhodou

Nabízíme

práce na jednu směnu (6:00 hodin do 14:30 hodin, volné víkendy) dovolená 25 dnů Příspěvek na dopravu 60 Kč/den 116 Kč stravné dovolená 25 dní
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)