Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

*Elektrikář

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27858080774 | aktuálnost: 06.07.2024

PKS stavby a.s.

*Elektrikář

Upřesňující informace

Náplň práce:
* práce v oboru elektro silnoproud a slaboproud na zajímavých zakázkách
Požadujeme:
* vyučení v oboru elektro
* praxe v oboru výhodou
* platné osvědčení vyhlášky 50, §6 není podmínkou (možnost získání osvědčení po nástupu)
* platný řidičský průkaz skupiny B
Co nabízíme:
* získáte stabilní práci v silné stavební společnosti
* zaměstnanci pracují jen na ranní směnu
* dostanete zajímavé finanční ohodnocení
* máme pro Vás další zajímavé firemní benefity
* firemní slevy
* 25 dní dovolené
* firemní oblečení
* dobrý kolektiv
První kontakt emailem

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Brněnská 126/38, Žďár nad Sázavou, 59101

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity