Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

*Elektrikář

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29424280798 | aktuálnost: 04.07.2024

KINSKÝ Žďár, a.s.

*Elektrikář

Upřesňující informace

Náplň práce
" Opravy a údržba elektroinstalace.
" Údržba technických a technologických zařízení.
" Zajištění údržbářských prací technického charakteru.
" Další drobné práce dle příkazu nadřízeného.
" Spolupráce s ostatními členy údržby.
Požadujeme
" Odborné vzdělání SOU/SŠ elektrotechnického směru.
" Platné školení dle vyhlášky č. 50/1978 o odborné způsobilosti v elektrotechnice.
" Manuální zručnost, pečlivost a zodpovědnost.
" Samostatnost.
" Řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme
" Uplatnění ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí.
" Zajímavou, nestereotypní práci.
" Zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál, slevu na zboží v OD Kinský, deputát, 5 týdnů dovolené).
První kontakt e-mailem;

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Zámek 1/1, Žďár nad Sázavou, 59102

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity