Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrikář | ranní směna | pro absolventy

referenční číslo: 55525 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zručného šikovného kandidáta, klidně absolventa, který by se rád připojil do party elektrikářů v Ostravě. Těšit se můžete na zkrácenou pracovní dobu (cca 7 hod.) a zajímavé odměny (3x ročně prémie). Pokud hledáte novou pracovní výzvu, neváhejte nám zaslat váš životopis.
Budete mít na starost plánované preventivní údržby Opravy svěřených zařízení, motorů atd. Po zaučení možnost nepřetržitého režimu směn

Požadujeme

Vyučení v oboru elektro Platná elektro vyhláška - možnost i pro čertsvé absolventy Samostatného, zodpovědného a spolehlivého zaměstnance Znalost práce na PC

Nabízíme

13. plat – vánoční prémie Prémie za hospodářský výsledek Ranní směny od 6-13 hod. Po zkušební době měsíční prémie Stravenky ve výši 130 Kč 5 týdnů dovolené Dlouhodobou spolupráci Stabilita práce Příležitost karierního růstu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika