Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrikář technolog (43.000 - 50.000 KČ)

referenční číslo: 57894 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte novou pracovní výzvu? Chcete uplatnit své znalosti? Rádi komunikujete v anglickém jazyce a máte vystudovaný elektro obor? Zašlete nám Váš životopis a staňte se naším kolegou na pozici ELEKTRIKÁŘ TECHNOLOG!
Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy VŠ!

Náplň práce

  • Budete vést evidenci ohledně údržby a revizí elektro zařízení
  • Budete se podílet na vývoji elektro zařízení do výroby - plus je spravovat a pravidelně se starat o jejich údržbu
  • Komunikovat s kolegy a s externími firmami - jak v českém tak i anglickém jazyce!

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Elektro vyhlášku § 6
  • Pokročilou úroveň AJ
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Praxe na podobné pozici VÝHODOU

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Sleva na firemní zboží!

Mzda: 43 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství