Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář/údržbář | ranní + odpolední směny

referenční číslo: 56152 | aktuálnost: 16.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Kolínská výrobní společnost patří mezi špičky v oblasti výroby flexibilních obalů, samolepicích etiket, grafických etiket, IML etiket a shrink sleevů. Využívá nejmodernější tiskové technologie, díky nimž vyrábí široké množství produktů v té nejvyšší kvalitě. Společnost, která jde neustále dopředu, investuje do nových technologií a dokonce se aktivně podílí na vývoji nových produktů např. v oblasti tištěné elektroniky. Nástup přímo do kmene.
řešení elektrotechnických závad na polygrafických strojích provádění drobných elektro oprav souvisejících s výrobou provádění preventivní údržby občasné držení pracovních pohotovostí

Požadujeme

vyučení v oboru elektro odborná vyhláška 194/2022 Sb. (bývalá Vyhláška 50/1978 Sb., minimálně §6) ideálně praxi v oboru, ale zaučíme si i šikovného absolventa SOU/ SŠ elektro, který se má zájem učit pečlivost, samostatnost a pracovitost ochotu pracovat na směny (ranní/odpolední + pohotovost) řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Finanční ohodnocení s ohledem na Váš výkon Vyšší než zákonné příplatky (přesčas, pohotovost) Kvalitní zaškolení Vlastní jídelnu (dotované obědy a večeře) Zvýhodněné ceny na tarify od T-Mobile 2 Sick-days (po zkušební době) Příspěvek na dopravu do zaměstnání K řádné dovolené i další dny navíc (za každý odpracovaný rok) Řadu interních kurzů a školení Pracovněprávní poradenství Zázemí firmy s dlouholetou tradicí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl