Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektro a SW inženýr

referenční číslo: 55413 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pohybujete se v rámci své praxe v oblasti automatizace a PLC? Máte elektro zaměření a baví Vás oblast programování a elektro návrhů? Pokud se domluvíte i anglicky a je pro Vás v pořádku i lokalita Bystřice nad Pernštejnem, tak čtěte dále.
programování průmyslových řídících systémů (Siemens, Beckhoff) základní návrh a koncepce automatizačních systémů projektování elektro dokumentace jednoúčelových strojů (EPLAN) oživování, uvadání do provozu a servis zařízení a výrobních linek spolupráce na celém procesu vývoje, výroby zařízení a komunikace s výrobou tvorba potřebné dokumentace

Požadujeme

technické vzdělání SŠ/ VŠ v oboru elektro/ automatizace odborná způsobilost dle (NV 194/2022 Sb.) zkušenosti s programováním PLC automatů znalost problematiky elektrických pohonů znalost práce v EPLAN software je výhodou znalost průmyslových kamerových systémů výhodou znalost německého nebo anglického jazyka je výhodou praxe v oboru

Nabízíme

5 týdnů dovolené další placené volno nad rámec Zákoníku práce při narození dítěte a na vlastní svatbu 13. mzda bonusy za splnění docházky příspěvek na stravování příspěvek na penzijní a životní pojištění jazykové kurzy kulturní, společenské a sportovní akce pro zaměstnance
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika