Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektro-mechanik/elektro-mechanička údržby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29572840760 | aktuálnost: 28.06.2024

HIRSCH Czech Republic s.r.o.

Upřesňující informace

Nástup možný ihned.
Společnost HIRSCH Czech Republic s.r.o. je součástí skupiny HIRSCH Servo, která má celkem 31 výrobních závodů v deseti evropských zemích a obchodní a servisní zastoupení v Číně a Severní Americe. Jako stabilní zaměstnavatel zaměstnáváme více než 1 800 zaměstnanců ve dvou obchodních segmentech: výrobním a technologickém.
Aktuálně hledáme na pozici: Elektro-mechanika pro závod v Uničově
Náplň práce:
- provádí montáž a demontáž a opravy měřicích soustav (elektřina), elektro-práce ve výrobní firmě
- preventivní údržba strojního zařízení podle plánu údržby
- diagnostika a předcházení poruchám
- řešení denní oprav a spolupráce s externími dodavateli
- návrh, plánování a realizace investic ve spolupráci s vedením firmy
- provádění úprav dle kontrol BOZP a PO
Co od Vás očekáváme:
- minimálně vyučení v oboru elektro
- platné osvědčení o odborné způsobilosti dle §6 NV č, 194/2022 Sb.
- trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B
- uživatelskou znalost práce na PC nebo notebooku (MS Office)
- Svářečské povolení výhodou
- Základní znalost práce na PC
- Schopnost pracovat samostatně, časová flexibilita
- Zodpovědný přístup k práci a ochotu učit se novým věcem
Co nabídneme my vám:
- Férové finanční ohodnocení
- Přátelského šéfa i pracovní prostředí podporující inovace a osobní rozvoj
- Možnost kariérního postupu v rámci rozrůstající se společnosti
- Zaměstnanecké výhody a školení
- 5 týdnů dovolené je samozřejmostí
- Stravenkový paušál
- Práci na plný úvazek
- Velmi dobrou pozici na trhu a dobré jméno společnosti
- Naše vize: Rosteme s nápadem

Děkujeme za váš zájem o naši společnost a těšíme se na spolupráci s vámi!

Kontakt POUZE e-mailem.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 38 000 - 42 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Šumperská 1352, Uničov,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy