Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro mechanik/servisák 45-55.000kč

referenční číslo: 60085 | aktuálnost: 16.09.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Do našeho kolektivu hledáme zkušeného elektromechanika, elektrikáře. Máte zkušenost se servisem a údržbou strojů ve výrobě? Pracujeme ve 3 směnném provozu, ale víkendy máme volné a ani se nemusíte bát pohotovostí!
Platná vyhláška 50 je jistě nutností!
Zašlete nám svůj životopis a my se Vám rádi ozveme a ukážeme náš provoz v Brně.

Náplň práce

  • Elektromechanická údržba strojů a zařízení
  • Diagnostika a odstraňování závad na strojích a v areálu budov
  • Vedení dokumentace
  • Spolupráce s kolegy z výroby a napříč naší firmou

Požadujeme

  • Elektro vzdělání nutností
  • Platná vyhláška 50 par. 6
  • Zkušenosti se servisem a údržbou strojů
  • Práce ve směnném provozu bez víkendů

Nabízíme

  • Každoroční navyšování mezd
  • Příspěvek na dopravu
  • Volné víkendy a žádná pohotovost!
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijko
  • Dotované stravování
  • 13. plat
  • Profesní růst a vzdělávání
  • Pracovní oděvy hrazené zaměstnavatelem
  • A mnoho dalších benefitů
  • Místo práce: Brno - jih

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl