Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektroinženýr | Práce vhodná pro absolventy

referenční číslo: 55171 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pokud jste nadšenec do elektrotechniky, máte inovativní přístup a rádi pracujete na zajímavých projektech, jste tím, koho hledáme! Nabízíme vám možnost podílet se na špičkových projektech, přátelský kolektiv a příležitost k profesnímu růstu.
programování PLC a robotů (Mitsubishi, Toshiba, ABB) spolupráce na projektech automatizace oddělení montáže (testování, rozběh, přejímka strojů) komunikace s oddělením automatizace návrh elektro-dokumentace strojů v programu Eplan

Požadujeme

středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání elektrotechnického směru zkušenost s PLC programováním vyhláška 50/1978 Sb. § 6 (výhodou) zkušenost s návrhem a projektováním v programu Eplan (výhodou) základní znalost anglického jazyka

Nabízíme

pravidelnýné pololetní bonusy obědy už od 1 kč 5 týdnů dovolené firemní kurzy angličtiny výhodný mobilní tarif hlavní pracovní poměr na dobu určitou s vyhlídkou prodloužení na neurčito
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika