Typ nabídky

Minimální mzda

Elektroinženýr v oblasti vývoje produktů (příležitost pro absolventy)

referenční číslo: 56058 | aktuálnost: 18.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsi čerstvý absolvent VŠ studia na fakultě elektro? Domluvíš se anglicky? Rád/ráda by se přidal do našeho týmu ve vývojovém oddělení? Pokud máš technické smýšlení, tak je to ideální příležitost pro tebe. Pošli nám svůj životopis.
tvorba a spolupráce na designu výrobků tvorba technické dokumentace a příslušných dokumentů komunikace s testovacím oddělením vyhodnocování legislativních požadavků produktů zajištění technických podkladů o shodě produktu spolupráce s kolegy z oddělení vývoje spolupráce s kvalitou možnost i vycestovat občasně do zahraničí spolupráce na velmi zajímavých projektech

Požadujeme

VŠ vzdělání elektro angličtina na komunikativní úrovni (B1/B2)

Nabízíme

náborový příspěvek pravidelné každoroční navyšování mzdy 2x půlroční bonus = plná 13. mzda 14. mzda Cafeteria system (6000 Kč /rok) flexibilní pracovní doba možnost občasného HO 5 týdnů dovolené 5 sick days příspěvek na penzijní nebo životní pojištění dotované závodní stravování pitný režim na pracovišti zdarma jazykové kurzy a vzdělávací kurzy v pracovní době zvýhodněný mobilní tarif
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl