Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrokonstruktér

referenční číslo: 57008 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte vzdělání v oboru elektro a baví Vás práce v CAD programech? Pak čtěte dál!
Vaším úkolem bude příprava výkresové a projektové dokumentace elektrických zařízení spolu s tvorbou technologických postupů, rozepisování potřebných materiálů a jejich objednávání. Kromě výrobního oddělení budete komunikovat i s obchodním a servisním týmem a poskytovat jim technickou podporu.

Požadujeme

Náš tým doplní pohodový člověk se vzděláním v oboru elektro, platnou vyhláškou, komunikativní angličtinou a znalostí rýsování v CADu.

Nabízíme

Kromě klasické dovolené navíc nabízím 3 dny zdravotního volna na rok. K základní mzdě budete dostávat roční odměny, spoustu různých příspěvků, vč. stravování a MultiSport karty a jednorázové bonusy navázané na životní události. Budete mít možnost využít dalšího vzdělávání prostřednictvím kurzů, vč. jazykových.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika