Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrokonstruktér-automatizace (50-56.000 Kč)

referenční číslo: 58128 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání elektrotechnického oboru a znalosti automatizační techniky? Chcete se v tomto oboru nadále rozvíjet a chcete pracovat pro menší českou rodinnou společnost se stabilním postavením na trhu?
Pošlete mi Váš životopis!

ELEKTROKONSTRUKTÉR-AUTOMATIZACE (50-56.000 Kč)

Náplň práce

  • Zpracování návrhu řešení elektro (automatizace a robotizace)
  • Zpracování konstrukční elektro dokumentace
  • Zodpovědnost za zajištění vyhotovení elektrorevize vyráběných strojů a zařízení

Požadujeme

  • Vzdělání elektrotechnického oboru
  • Praxe na obdobné pozici podmínkou
  • Velmi dobrá znalost SW EPLAN
  • Znalosti v oblasti automatizační techniky
  • Technický background, logické myšlení

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Moderní pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborné kurzy
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Mzda: 50 000 - 56 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika