Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanici

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28760180774 | aktuálnost: 06.07.2024

CIE PLASTY CZ. s.r.o.

Upřesňující informace

Pracoviště Průmyslová zóna Lešná.
Nástup možný ihned.
NÁPLŇ PRÁCE:
" Opravy 6tiosých robotů, ovládání robotů, úpravy programů
" Opravy vstřikovacích lisů, ovládání včetně rozjezdu, kalibrace čerpadel a odměřování
" Opravy a modifikace montážních stanic
" Opravy systému chlazení technologické vody
" Opravy temperačních zařízení
" Opravy mlýnků, tiskáren
" Opravy a modifikace zařízení na VZV
" Opravy elektro výzbroje forem
" PC Lan sítě - instalace
POŽADUJEME:
" Vyhláška 50 / paragraf min. 6,7
" Praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě automotive velkou výhodou
" Důslednost, pečlivost, systematické myšlení
" Přesnost a pozornost při práci
" Jasná, otevřená a nekonfliktní komunikace
" Ochota pracovat ve směnném/nepřetržitém provozu
NABÍZÍME: možnost ročního bonusu, cafeterie, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, věrnostní odměny, dovolená v délce 5 týdnů, mzda dle zkušeností.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 602 219 226 v po-pá v době od 8:00-14:00 hodin nebo e-mailem na adresu plastypersonalni@cieautomotive.com.
ov. 29.5.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Požadujeme

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb. par. 6PHP_EOLČinnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - řídící činnosti na elektrických zařízeních dle §7 vyhl. 50/78 Sb. par .7PHP_EOL

Mzda: 33 000 - 41 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Valašské Meziříčí,

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy