Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 25043780780 | aktuálnost: 14.07.2024

IREL - elektro s.r.o.

Upřesňující informace

Požadujeme: řidičský průkaz sk.B, samostatnost, spolehlivost, praxi v oboru.
Náplň práce: elektromontážní práce na sítích NN, údržba VO, elektroinstalace, údržba a servis plaveckého stadionu a zemědělských objektů, hromosvody, odsranění závad po revizích.
Možnost zkráceného úvazku (počet hodin týdně dohodou).
Mzda: po domluvě.
Místo výkonu práce: Hluboká nad Vltavou a okolí.
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, služební automobil.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele osobně, e-mailem či telefonicky.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo pracoviště: Hluboká nad Vltavou,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy