Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik Absolvent

referenční číslo: 55253 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte vzdělání v elektro oboru a platnou elektro vyhlášku? Máte zkušenosti s údržbou elektrozařízení nebo jste absolventi? Výborně, zašlete mi svůj životopis.
opravy a údržba strojů údržba robotických pracovišť výrobních linek evidence oprav a údržby spolupráce při zavádění strojů do výrobydiagnostika a řešení poruch práce v 12 směnném pracovním režimu.

Požadujeme

elektro vzdělání pozice je vhodná pro absolventy orientace v elektro dokumentaci ochota pracovat v 12 směnném pracovním režimu

Nabízíme

5 týdnů dovolené benefitní systém 2400,- Kč měsíčně příspěvek na závodní stravování příspěvek na dopravu možnost odborného vzdělávání, jazykových kurzů příspěvek na dopravu 300 - 1600 Kč příplatky za práci v noci, práci o víkendu až 2 000 Kč příspěvek na penzijní připojištění levné volání pro zaměstnance a jejich blízké zvýhodněný program finančních produktů ČSOB a Raiffeisenbank
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Břetenářová
+420 724 389 072