Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik - absolventi vítáni

referenční číslo: 55187 | aktuálnost: 04.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

V naší firmě vyrábíme ochucující složky do jogurtů, zmrzlin, ale i další komponenty pro potravinářský průmysl, jako jsou náplně do pečiva, zeleninové směsi na dresingy, toppingy a mnoho dalších produktů. K výrobě používáme jen ty nejkvalitnější suroviny a moderní stroje pro jejich zpracování. Toto tvrzení rádi podporujeme získanými certifikáty IFS a BIO. Zeleniny, ovoce a dalších surovin máme sice dost, ve výrobě nám ale chybí jiná ingredience – elektromechanik / elektro údržbář.
Provádění oprav strojů, zařízení a potravinářských technologií Provádění preventivní údržby Realizace pravidelných servisních činností

Požadujeme

Rádi přivítáme šikovného absolventa elektrotechnického směru, ale i ostříleného údržbáře – rádi vás vše naučíme, ale zároveň se sami rádi učíme od našich zkušenějších kolegů.
Jedinou podmínkou je zkouška odborné způsobilosti dle Vyhlášky č. 250/2021 Sb. a Nařízení vlády 194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50/1978 Sb.).

Nabízíme

Dovolenou 5 týdnů, na kterou vám budeme každý rok přispívat Kvartální odměny a další odměny ke mzdě Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění Mobilní telefon Výhodné a pestré závodní stravování za hubičku Smlouvu na dobu neurčitou Prostor pro vzdělávání a rozvoj
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Kateřina Procházková
+420 734 767 540