Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik(čka) výroby - opravář(ka)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17451630744 | aktuálnost: 06.07.2024

ELGAS, s.r.o.

Upřesňující informace

Nástup možný IHNED.
Náplň práce:
- diagnostika závad na deskách plošných spojů s použitím běžných měřidel, osciloskopů, multimetrů
- práce s elektrotechnickými schématy
- zkušenost s výměnou SMD součástek
- diagnostika, servisní činnost elektronického zařízení a následné testování oprav
Požadavky:
- SŠ (elektrotechnického směru)
- pracovitost, spolehlivost, schopnost samostatného a rychlého rozhodování
- ochotu učit se novým věcem
- AJ/NJ - výhodou
Nabízíme
- zajímavou a zodpovědnou práci na hlavní pracovní poměr
- práci v dynamické společnosti
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- odpovídající finanční ohodnocení
- spoluúčast na důležitých a náročných úkolech
- přátelský kolektiv
- pevná pracovní doba / jednosměnný provoz
Plat: dle schopností a praxe
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - Windows Práce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Mzda: 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Semtínská 211, Pardubice, 53353

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP), Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy